PROČ arginMax

Kvalita sexuálního života zcela zásadním způsobem ovlivňuje harmonii partnerského vztahu. S postupem věku dochází v lidském organizmu k přirozeným změnám, které se mohou negativně projevit také na prokrvení a tumescenci pochvy, dále i na snížení sexuální výkonnosti a schopnosti dosáhnout orgasmu. ArginMax® Forte byl vyvinut ve spolupráci s The Daily Wellness Company (USA). Díky obsaženému tribulusu a crocusu podporuje prokrvení pohlavních orgánů. Obsahuje vyvážené kombinace speciálně upravovaných účinných látek (tribulus a crocus), jejichž dlouhodobé užívání pozitivně působí na sexuální funkce.

Přípravek ArginMax® Forte pro ženy se opírá o synergické působení čtyř hlavních účinných složek – Forte ComplexTM. Vedle přírodních extraktů, vitaminů a dalších účinných látek se ArginMax® Forte pro ženy vyznačuje významným množstvím obsaženého L-argininu a L-citrulinu, tribulusu a crocusu. Skladba účinných látek je vytvořena s cílem maximálně zohlednit požadavky a fyziologické potřeby ženského organizmu.

Arginmax

Reference

ArginMax pro muže jsem znala z reklamy s panem Uzlem. O variantě pro ženy jsem se ale dozvěděla až od naší lékárnice. Chtěla jsem vyzkoušet nějaký přípravek, díky němuž by nám to s manželem klapalo lépe v posteli. Poradila mi právě doplněk stravy ArginMax Forte pro ženy a musím říct, že zatím jsem s ním nadmíru spokojená.

Alena, 52

Po čtyřicítce se pro mě intimní život stával čím dál tím častěji spíše otravný než zábavný. Manžel ale byl jiného názoru a sexu se jen tak vzdát nechtěl. Proto mi v lékárně koupil doplněk stravy ArginMax Forte pro ženy. Nejdříve jsem se mu vysmála a odmítala ho vyzkoušet. Nakonec mi to ale nedalo a ArginMax jsem užívat začala. Už po několika týdnech jsem pocítila výsledek. Najednou mě sex začal zase bavit a mám na něj tím pádem i chuť. Asi na tom něco bude…

Karla, 49 let

O ArginMaxu pro ženy mi poprvé řekla kolegyně v práci, která si ho nemohla vynachválit. Tvrdila, že od té doby, co ho bere, si sex s partnerem užívá jako zamlada. Jelikož jsem si v té době už ani nepamatovala, kdy naposledy jsem měla orgazmus, tak mi zvědavost nedala a ArginMax jsem si koupila taky. Kolegyně nelhala, sex díky němu teď opravdu stojí za to!

Yvetta, 55 let