DLOUHODOBĚ ZLEPŠUJE
EREKCI A SEXUÁLNÍ VÝKONNOSTA,B.

Rady a názory odborníků

Extrakt z rostliny Tribulus Terrestris (Kotvičník zemní) – rostlina známá také jako „přírodní viagra“ je díky vysokému obsahu steroidních saponinů přírodním stimulantem hladiny testosteronu. Přispívá ke zlepšení erekce, zvýšení sexuální touhy a libida.

Extrakt z rostliny Crocus sativus (Šafrán setý) - velmi stará kulturní rostlina z čeledi kosatcovité, pěstovaná pro blizny svých květů. Vyznačuje se velmi příznivými účinky na stimulaci libida a zlepšení erekce.

Zinek je důležitý stopový prvek, který chrání před infekcemi, podporuje hojení ran a dělení buněk, které zároveň chrání před zevními škodlivými vlivy. Zinek zajišťuje správný růst a je velice důležitý pro obranyschopnost organismu. Přispívá také k k normální plodnosti a reprodukci.

Selen je esenciální stopový prvek s antioxidačními účinky, který pomáhá při prevenci civilizačních onemocnění. Selen také přispívá k normální spermatogenezi.


Účinnost ArginMax® Forte pro muže zajišťuje / obsahuje mj. (L-Arginin, L-Citrulin), Tribulus Terrestris, Šafrán, Selen a Zinek:
A) Tribulus Terrestris pro zlepšení erekce, zvýšení sexuální touhy a libida (200mg)
B) Šafrán pro stimulaci libida a zlepšení erekce (30mg)
C) Zinek přispívá k normální plodnosti a reprodukci, přispívá k normální funkci imunitního systému a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem (4 mg = 40 % DDD)
D) Selen přispívá k normální spermatogenezi, přispívá k normální funkci imunitního systému a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem (51,9 μg = 94,4 % DDD)

* Zdroj: AMAR a IMS (prodej doplňků stravy pro dlouhodobou erekci v lékárnách v ČR, 2005 – 2017)